Gå til skole

Den kulturelle skolesekken

Larvik

Postadresse: Postboks 2020, Stubberød, 3255 LARVIK

Besøksadresse: Sliperiet, Hammergt. 15, 3264 Larvik

Telefon: 90177882 (Arve Karlsen), 98253262 (Anne Bente K. Johnsen), 91846905 (Siren Sylta)

E-post:arve.karlsen@larvik.kommune.no, anne.bente.korssjoen.johnsen@larvik.kommune.no, siren.sylta@larvik.kommune.no

Kontaktperson: Anne Bente Korssjøen Johnsen, 98253262, anne.bente.korssjoen.johnsen@larvik.kommune.no, Arve Karlsen, 90177882, arve.karlsen@larvik.kommune.no

Antall hendelser: 164

Velg dato / Periode
Februar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
5
27
28
29
30
31
1
2
6
3
4
5
6
7
8
9
7
10
11
12
13
14
15
16
8
17
18
19
20
21
22
23
9
24
25
26
27
28
29
1
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Hedrum barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tegn Serier!Visuell kunst
  • Varighet: 2 x 90 min. Én økt før, og en økt etter lunsj.
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Frøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Hvarnes skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Lardal barneskole121 deltakere: 1. trinn, 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b
    Mesterfjellet barneskole171 deltakere: 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b
    Verdensmesteren14 deltakere: VM 1: 1.og 2. trinn, VM 2: 3. 4. 5. trinn

    Buss fra Hvarnes skole kl. 8.40, retur kl. 13.00

    Buss fra Lardal barneskole kl. 8.30, retur kl. 11.00. Matpakken spises før avreise.

    Buss fra Mesterfjellet skole 1. + 2. trinn kl. 9.05. Retur kl. 10.45

    Mesterfjellet 3. + 4. trinn går til Bølgen

  • 11:30
    Berg skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Tjodalyng barneskole186 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Buss fra Berg skole kl. 10.50, retur kl. 12.40

    Buss fra Tjodalyng skole kl. 11.00, retur kl. 12.40

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:45
    Hvarnes skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Buss fra Hvarnes skole kl. 8.40, retur fra Sliperiet kl. 13.00. Lunsj spises på Sliperiet før tegningen starter. 

Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Fagerli skole378 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Buss fra Fagerli skole kl. 11.35, retur kl. 13.10

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Frøy skole39 deltakere: Mellomtrinnet, Småtrinnet, Ungdomstrinnet
    Hedrum barneskole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4a, 4b
    Jordet skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Langestrand skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Buss fra Frøy skole kl. 11.20, retur kl. 12.10

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 11.30, retur kl. 13.10

    Buss fra Jordet skole kl. 11.30, retur kl. 13.10

    Langestrand går til Bølgen.

Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Hedrum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10 - 12:10
    Mesterfjellet barneskole46 deltakere: 2a, 2b

    Mesterfjellet går til Sliperiet. 

  • 09:10 - 12:10
    Hvarnes skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Buss fra Hvarnes skole kl. 8.30, retur kl. 12.10. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10 - 12:10
    Langestrand skole14 deltakere: 2. trinn

    Langestrand går til Sliperiet. Programmet avsluttes kl. 12.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Kvelde skole110 deltakere: 1. trinn, 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b
    Sky skole131 deltakere: 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b
    Stavern skole111 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3a, 3b, 4. trinn

    Buss fra Kvelde skole kl. 9.00, retur kl. 10.45

    Buss fra Sky skole kl. 9.00, retur kl. 10.45

    Buss fra Stavern skole kl. 9.00, retur kl. 10.45

  • 11:30
    Sky skole47 deltakere: 4a, 4b
    Valby skole82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Østre Halsen skole217 deltakere: 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c, 4a, 4b, 4c

    Buss fra Sky skole kl. 11.00, retur kl. 12.45

    Buss fra Valby skole kl. 11.00, retur kl. 12.45

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 11.00, retur kl. 12.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kvelde skole90 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:45
    Hvarnes skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Hvis mulig: 

    Kl. 8.45 - 10.45 3. + 4. klassingene, 9 elever

    Kl. 11.30 - 12.30 1. + 2. klassingene, 13 elever

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Stavern skole15 deltakere: 4. trinn

    Klassen deles i 2 grupper

  • 11:55 - 13:55
    Stavern skole15 deltakere: 4. trinn

    Klassen deles i 2 grupper

Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Kvelde skole90 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Forestilling

  • 10:15
    Kvelde skole24 deltakere: 8. trinn

    Workshop for 8. trinn

Tirsdag 14. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Hedrum barneskole21 deltakere: 5. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole, Bommestad kl. 11.10, retur kl. 13.35

  • 09:30 - 13:30
    Berg skole23 deltakere: 5a

    Buss fra Berg skole kl. 9.00, retur kl. 13.35. Elevene møter opp på Sjøfartsmuseet.

Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Sky skole18 deltakere: 5a

    Sky sykler til Tollerodden. Oppmøte ved Tolleroddenhuset.

  • 09:30 - 13:30
    Berg skole23 deltakere: 5b

    Buss fra Berg skole kl. 9.00, retur kl. 13.35. Elevene møter opp på Sjøfartsmuseet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25 - 13:25
    Lardal ungdomsskole30 deltakere: 8. trinn

    Buss fra Lardal skole kl. 08.30​​​​​​​, setter av elevene på Sliperiet. Retur kl. 13.15 fra Jernbanen 

    Kl. 9.25-11.25 Sliperiet

    Kl. 11.55-13.15 Heyerdahl-huset 

  • 09:25 - 13:25
    Kvelde skole24 deltakere: 8. trinn

    Buss fra Kvelde skole kl. 09.00, setter av elevene på Jernbanen. Retur kl. 13.15 fra Sliperiet 

    Kl. 9.25-11.25 Heyerdahl-huset

    Kl. 11.55-13.15 Sliperiet 

  • 09:30 - 13:30
    Verdensmesteren7 deltakere: VM 4: 8.9. 10. trinn

    Maxitaxi fra VM kl. 9.15 til Sliperiet. Retur fra Steingt. 7/Heyerdahlhuset kl 13.15.

    Sliperiet+ lunsj kl. 9.30-11.30, Heyerdahlhuset kl. 11.30-13.15

Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Tjodalyng ungdomsskole50 deltakere: 8a, 8b

    Buss fra Tjodalyng u.skole kl. 08.30, setter elevene av på jernbanestasjonen. Retur kl. 13.00 på Sliperiet.

  • 09:00 - 13:00
    Mesterfjellet ungdomsskole53 deltakere: 8a, 8b

    Elevene fra Mesterfjellet møter opp på Sliperiet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Sky skole20 deltakere: 5b

    Sky sykler til Tollerodden. Oppmøte ved Tolleroddenhuset.

  • 09:30 - 13:30
    Sky skole18 deltakere: 5c

    Sky sykler til Tollerodden. Oppmøte ved Sjøfartsmuseet.

Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Hedrum ungdomsskole111 deltakere: 8a, 8b, 8c, 8d
    Elevene på Hedrum ungdomsskole sykler. Halve gruppa møter på Sliperiet og halve gruppa møter i Steingt. 7
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Tjodalyng barneskole23 deltakere: 5A

    Buss fra Tjodalyng barneskole kl. 08.40, retur kl. 13.00

    Elevene møter ved Tolleroddenhuset

  • 09:30 - 13:30
    Kvelde skole20 deltakere: 5. trinn

    Buss fra Kvelde skole kl. 9.00, retur kl. 13.35. Elevene møter ved Sjøfartsmuseet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Tjodalyng barneskole54 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Tjodalyng skole kl 8:40. retur kl 12.15

Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sky skole18 deltakere: 5a

    Filmvisning for alle. Verksted for 5 a.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 12:45
    Tjodalyng barneskole23 deltakere: 5B

    Buss fra Tjodalyng barneskole kl. 08.30, retur kl. 12.45 Elevene møter ved Tolleroddenhuset

  • 09:15 - 13:15
    Valby skole22 deltakere: 5. trinn

    Valby sykler til Sjøfartsmuseet

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Mellomhagen ungdomsskole59 deltakere: 8a, 8b, 8c

    Elevene på Mellomhagen sykler. Halve gruppa møter på Sliperiet og halve gruppa møter i Steingt. 7

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Frøy skole19 deltakere: Småtrinnet
    Hedrum barneskole22 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 08.45, retur kl. 12.15


Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Ra ungdomsskole99 deltakere: 8a, 8b, 8c, 8d

    Elevene på Ra sykler. Halve gruppa møter på Sliperiet og halve gruppa møter i Steingt. 7

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Norske BarnestrekerFilm
  • Varighet: 3 klokketimer
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Brunla ungdomsskole58 deltakere: 8a, 8b, 8c

    2 busser.  Bussene kjører fra Brunla kl. 08.35, retur kl. 13.10

    En buss kjører og henter elevene på Jernbanen, og en buss kjører og henter elevene på Sliperiet. Elevene går selv fra Jernbanen opp til Steingt. 7.

    Elevene deles i 2 grupper. En gruppe møter på Sliperiet, mens den andre møter i Heyerdahl-huset (Steingt 7).

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Fagerli skole21 deltakere: 5a

    Fagerli sykler til Tollerodden

  • 09:30 - 13:30
    Fagerli skole24 deltakere: 5b

    Fagerli sykler til Tollerodden

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Østre Halsen skole51 deltakere: 3a, 3b, 3c

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 08.40, retur kl. 12.15

Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Norske BarnestrekerFilm
  • Varighet: 3 klokketimer
  • Fredag 24. april. 2020
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Fagerli skole22 deltakere: 5c

    Fagerli sykler til Tollerodden

  • 09:30 - 13:30
    Fagerli skole19 deltakere: 5d

    Fagerli sykler til Tollerodden

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Sky skole52 deltakere: 3a, 3b

    Buss fra Sky skole kl. 08.40, retur kl. 12.15

Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Verdensmesteren12 deltakere: VM 3: 6. 7. trinn

    VM går eller sykler til Tollerodden

  • 09:15 - 13:15
    Lardal barneskole24 deltakere: 5. trinn

    Buss fra Lardal skole kl. 8.30 til Sjøfartsmuseet, retur kl. 13.10.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Jordet skole32 deltakere: 3a, 3b
    Langestrand skole7 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Jordet skole kl. 08.35 via busstoppet på Stavernsveien ved Langestrand ca. kl. 08.45, retur kl. 12.15


Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Lardal barneskole27 deltakere: 3a, 3b
    Valby skole23 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Lardal barneskole kl. 8.35. Retur kl. 12.15

    Buss fra Valby skole kl 8:35. Retur kl 12.15

Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Jordet skole21 deltakere: 5a

    Jordet skole 5A sykler til Tolleroddenhuset.

  • 09:30 - 13:30
    Jordet skole24 deltakere: 5b

    Jordet skole 5B sykler til Sjøfartsmuseet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Fagerli skole50 deltakere: 3a, 3b

    Buss fra Fagerli skole kl. 08.45, retur kl. 12.15

Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Fagerli skole53 deltakere: 3c, 3d

    Buss fra Fagerli skole kl. 08.45, retur kl. 12.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 13:15
    Hvarnes skole13 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Buss fra Hvarnes skole kl. 8.30, retur kl. 13.15. 

    Oppmøte i Tolleroddenhuset

  • 09:30 - 13:30
    Østre Halsen skole19 deltakere: 5c

    Østre Halsen sykler til Sjøfartsmuseet

Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Stavern skole21 deltakere: 5. trinn

    Buss fra Stavern kirke kl. 8.40, retur kl. 13.05.

    Elevene møter ved Tolleroddenhuset.

  • 09:30 - 13:30
    Langestrand skole18 deltakere: 5. trinn

    Langestrand sykler til Sjøfartsmuseet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Jordet skole17 deltakere: 1a

    Buss fra Jordet skole kl. 8.50, retur kl. 12.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 12:40
    Berg skole32 deltakere: 3a, 3b
    Verdensmesteren7 deltakere: VM 2: 3. 4. 5. trinn

    Buss fra Berg skole kl. 9.00, retur kl. 12.40

    Buss/taxi fra VM kl. 9.10, retur kl. 12.40

Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Østre Halsen skole12 deltakere: 1a

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 8.45, retur kl. 12.15.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Østre Halsen skole21 deltakere: 1b

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 8.45, retur kl. 12.15.

Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Jordet skole18 deltakere: 1b

    Buss fra Jordet skole kl. 8.50, retur kl. 12.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Stavern skole39 deltakere: 3a, 3b

    Buss fra Stavern skole kl 8:40. Retur kl 12.15

Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Østre Halsen skole22 deltakere: 1c

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 8.45, retur kl. 12.15.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Hvarnes skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Kvelde skole28 deltakere: 3a, 3b

    Kvelde skole går til bygdetunet

Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:30
    Berg skole16 deltakere: 1a

    Buss fra Berg skole kl. 9.00, retur kl. 12.30.

Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:30
    Berg skole15 deltakere: 1b

    Buss fra Berg skole kl. 9.00, retur kl. 12.30.

Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Tjodalyng barneskole27 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Tjodalyng skole kl. 8.40, retur kl. 12.20.

Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Tjodalyng barneskole27 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Tjodalyng skole kl. 8.40, retur kl. 12.20

Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Stavern skole21 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Stavern skole kl. 8.50, retur kl. 12.20.

Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Onsdag 20. mai. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kvelde skole22 deltakere: 6

    Buss fra Kvelde skole kl. 9.00, retur kl. 13.30

  • kl ?
    Berg skole23 deltakere: 6b

    Buss fra Berg skole kl. 9:00, retur kl. 13:15

  • kl ?
    Berg skole22 deltakere: 6a

    Buss fra Berg skole kl. 9:00, retur kl. 13:15

  • kl ?
    Valby skole17 deltakere: 6

    Buss fra Valby skole kl. 9.00, retur kl. 13.30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Langestrand skole18 deltakere: 5. trinn
    Stavern skole21 deltakere: 5. trinn

    Buss fra Stavern skole kl. 8.30 Via busstoppet på Stavernsveien hvor 5 trinn på Langestrand skole må stå ca. kl. 8.40, til Seilerhytta, retur kl. 13.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Mesterfjellet barneskole46 deltakere: 4a, 4b

    Buss fra Mesterfjellet skole kl. 8.30, retur kl. 11.05

  • 11:00 - 13:00
    Kvelde skole31 deltakere: 4a, 4b

    Buss fra Kvelde skole kl.10.00, matpakken spises i museet før omvisningen.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:00
    Sky skole20 deltakere: 1a

    Buss fra Sky skole kl. 8.40, retur kl. 12.05.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 13:45
    Berg skole46 deltakere: 5a, 5b

    Buss fra Berg kl. 09.00, retur kl. 13.45.

Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 13:00
    Østre Halsen skole42 deltakere: 5a, 5b

    Østre Halsen skole sykler til Seilerhytta. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Tjodalyng barneskole46 deltakere: 4. trinn

    Buss fra Tjodalyng barneskole kl 8.35. Retur kl 11.05.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Frøy skole19 deltakere: Småtrinnet

    Buss fra Frøy skole kl. 8.45, retur kl. 12.15.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 13:00
    Frøy skole19 deltakere: Småtrinnet

    Buss fra Frøy skole kl. 10.35, retur kl. 13.00

Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Onsdag 27. mai. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Stavern skole16 deltakere: 6b

    Buss fra Stavern skole kl. 8:30, retur kl. 13:10

  • kl ?
    Stavern skole16 deltakere: 6a

    Buss fra Stavern skole kl. 8:30, retur kl. 13:10

  • kl ?
    Jordet skole20 deltakere: 6b

    Buss fra Jordet skole kl. 8:30, retur kl. 13:10

  • kl ?
    Jordet skole23 deltakere: 6a

    Buss fra Jordet skole kl. 8:30, retur kl. 13:10

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Hedrum barneskole30 deltakere: 4a, 4b
    Verdensmesteren7 deltakere: VM 2: 3. 4. 5. trinn

    Buss fra VM kl. 10.20, via Hedrum barneskole kl. 10.35, retur kl. 13.05

  • 11:00 - 13:00
    Langestrand skole18 deltakere: 4. trinn
    Stavern skole30 deltakere: 4. trinn

    Buss fra Stavern skole kl. 08.30, retur kl. 11.05.

    Buss fra Langestrand skole kl. 08.35, retur kl. 11.05.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Sky skole18 deltakere: 5c
    Østre Halsen skole19 deltakere: 5c

    Østre Halsen skole sykler til Seilerhytta. 

    Buss fra Sky skole kl. 08.35, retur kl. 13.15.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Langestrand skole10 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Langestrand skole kl. 8.55, retur kl. 12.20.

Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Sky skole38 deltakere: 5a, 5b

    Buss fra Sky skole kl. 08.35, retur kl. 13.15. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:00
    Sky skole20 deltakere: 1b

    Buss fra Sky skole kl. 8.40, retur kl. 12.05.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Hvarnes skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Lardal barneskole33 deltakere: 4a, 4b

    Buss fra Hvarnes skole kl. 8.45, retur kl. 12.15. Medbrakt lunsj spises før hjemreisen. 

    Buss fra Lardal barneskole kl. 8.30, retur kl. 12.15. Medbrakt lunsj spises før hjemreisen. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:30
    Berg skole32 deltakere: 4a, 4b

    Buss fra Berg skole kl. 10.55, retur kl. 13.35.

Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Jordet skole43 deltakere: 4a, 4b

    Buss fra Jordet skole kl. 11.00, retur kl. 13.35

  • 11:00 - 13:00
    Sky skole47 deltakere: 4a, 4b

    Buss fra Sky skole kl. 10.30, retur kl. 13.05


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Jordet skole45 deltakere: 5a, 5b

    Buss fra Jordet skole til Seilerhytta kl. 08.35, retur kl. 13.15

Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Valby skole22 deltakere: 5. trinn
    Verdensmesteren19 deltakere: VM 2: 3. 4. 5. trinn, VM 3: 6. 7. trinn

    Buss fra VM kl. 08.40, retur kl. 13.15

    Valby skole sykler til Seilerhytta og drar først på øya.


Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Onsdag 3. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Langestrand skole26 deltakere: 6

    Buss fra Langestrand skole kl. 8.30 via Verdensmesteren skole kl. 8.35, retur kl. 13.10

  • kl ?
    Verdensmesteren12 deltakere: VM 3: 6. 7. trinn

    Buss fra Langestrand skole kl. 8.30 via Verdensmesteren skole kl. 8.35, retur kl. 13.10

  • kl ?
    Lardal barneskole17 deltakere: 6b

    Buss fra Lardal skole kl. 8:30, retur kl. 13.10

  • kl ?
    Lardal barneskole16 deltakere: 6a

    Buss fra Lardal skole kl. 8:30, retur kl. 13.10

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Østre Halsen skole36 deltakere: 4a, 4b

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 8.30, retur kl. 11.05


  • 11:00 - 13:00
    Valby skole18 deltakere: 4. trinn
    Østre Halsen skole18 deltakere: 4c

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 10.15 via Valby skole kl. 10.30, retur kl. 13.05.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Fagerli skole45 deltakere: 5a, 5b

    Buss fra Fagerli skole kl. 08.40, retur kl. 13.15.  Del gruppen i to før ankomst.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:30
    Hedrum barneskole18 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 8.40, retur kl. 12.30.

Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Torsdag 4. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frøy skole10 deltakere: Mellomtrinnet

    Buss fra Frøy skole kl. 8.30, retur kl. 13.10

  • kl ?
    Sky skole20 deltakere: 6c

    Buss fra Sky skole kl. 8.30, retur kl. 13.10


  • kl ?
    Sky skole19 deltakere: 6b

    Buss fra Sky skole kl. 8.30, retur kl. 13.10


  • kl ?
    Sky skole19 deltakere: 6a

    Buss fra Sky skole kl. 8.30, retur kl. 13.10


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Fagerli skole52 deltakere: 4a, 4b

    Buss fra Fagerli skole kl. 08.35, retur kl. 11.05.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Fagerli skole41 deltakere: 5c, 5d

    Buss fra Fagerli skole kl. 08.40, retur kl. 13.15. Gruppen deles i to før ankomst.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:30
    Fagerli skole23 deltakere: 1a

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.40, retur kl. 12.30.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Lardal barneskole24 deltakere: 7. trinn

    Buss fra Lardal barneskole kl. 8.40, retur kl. 13.00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 13:00
    Fagerli skole51 deltakere: 4c, 4d

    Buss fra Fagerli skole kl. 10.35, retur kl. 13.05.

Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Fredag 5. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hedrum barneskole15 deltakere: 6b

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 8.35, retur kl. 13.10

    Hedrum skole er 2 grupper

  • kl ?
    Hedrum barneskole15 deltakere: 6a

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 8.35, retur kl. 13.10

    Hedrum skole er 2 grupper

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Mesterfjellet barneskole56 deltakere: 5a, 5b

    Buss fra Mesterfjellet skole kl. 8.40, retur kl. 13.15. Del gruppen i to før ankomst.

Mandag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Tjodalyng barneskole46 deltakere: 5A, 5B

    Buss fra Tjodalyng kl. 8.30, retur fra Seilerhytta kl. 13.00. Gruppen deles i to før ankomst.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:30
    Fagerli skole22 deltakere: 1b

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.40, retur kl. 12.30.

Tirsdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 11:50
    Lardal barneskole34 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Lardal barneskole kl. 8.30, retur kl. 11.50  

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Frøy skole18 deltakere: Ungdomstrinnet
    Tjodalyng barneskole23 deltakere: 5C

    Buss fra Frøy skole kl. 8.40. Retur kl 13.00. 

    Buss fra Tjodalyng skole kl. 8.40, retur kl. 13.00

Onsdag 10. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vikinggården på BorreKulturarv
  • Varighet: 3,5 timer inkludert tid til medbarkt lunsj. Bussreise tur/retur kommer i tillegg.
  • Onsdag 10. juni. 2020
  • Midgard historisk senter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Fagerli skole26 deltakere: 6d

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.30, retur kl. 13.10

    Trinnet fordeles på 3 busser

  • kl ?
    Fagerli skole27 deltakere: 6c

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.30, retur kl. 13.10

    Trinnet fordeles på 3 busser

  • kl ?
    Fagerli skole27 deltakere: 6b

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.30, retur kl. 13.10

    Trinnet fordeles på 3 busser

  • kl ?
    Fagerli skole28 deltakere: 6a

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.30, retur kl. 13.10

    Trinnet fordeles på 3 busser

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20 - 13:35
    Lardal barneskole24 deltakere: 5. trinn

    Buss fra Lardal skole kl. 8.20, retur kl. 13.10. Lardal drar først til øya.

  • 09:30 - 13:45
    Kvelde skole20 deltakere: 5. trinn

    Buss fra Kvelde skole kl. 09.00, retur kl. 13.45


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:30
    Fagerli skole23 deltakere: 1c

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.40, retur kl. 12.30.

Torsdag 11. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:15
    Hedrum barneskole21 deltakere: 5. trinn
    Hvarnes skole13 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 08.35, retur kl. 13.15. Hedrum drar først til øya.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:30
    Fagerli skole24 deltakere: 1d

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.40, retur kl. 12.30.

Fredag 12. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:15
    Hvarnes skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Buss fra Hvarenes skole kl. 8.45, retur kl. 12.15 

Mandag 15. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:30
    Kvelde skole23 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Kvelde skole kl. 9.00, retur kl. 12.30

Tirsdag 16. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:30
    Verdensmesteren14 deltakere: VM 1: 1.og 2. trinn, VM 2: 3. 4. 5. trinn

    Buss fra VM kl. 8.35, retur kl. 12.20

Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter