Gå til skole

Den kulturelle skolesekken

Larvik

Postadresse: Postboks 2020, Stubberød, 3255 LARVIK

Besøksadresse: Sliperiet, Hammergt. 15, 3256 Larvik

Telefon: 90177882 (Arve Karlsen), 98253262 (Anne Bente K. Johnsen), 91846905 (Siren Sylta)

E-post:arve.karlsen@larvik.kommune.no, anne.bente.korssjoen.johnsen@larvik.kommune.no, siren.sylta@larvik.kommune.no

Kontaktperson: Anne Bente Korssjøen Johnsen, 98253262, anne.bente.korssjoen.johnsen@larvik.kommune.no, Arve Karlsen, 90177882, arve.karlsen@larvik.kommune.no

Antall hendelser: 181

Velg dato / Periode
November
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
44
29
30
31
1
2
3
4
45
5
6
7
8
9
10
11
46
12
13
14
15
16
17
18
47
19
20
21
22
23
24
25
48
26
27
28
29
30
1
2
Torsdag 15. november. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 15. november. 2018
  • Ra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 16. november. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Fredag 16. november. 2018
  • Lardal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 19. november. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Brunla ungdomsskole84 deltakere: 10a, 8a, 8c, 9b, 9c
    Verdensmesteren20 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Buss fra Brunla skole kl 9:40. Retur kl. 11:10.

    Verdensmesteren går til Sliperiet.

  • 12:00
    Brunla ungdomsskole110 deltakere: 10a, 10b, 10c, 8b, 9a, 9c

    Buss fra Brunla skole kl 11:40. Retur kl 13:10.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 20. november. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 20. november. 2018
  • Mellomhagen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Tjodalyng ungdomsskole100 deltakere: 8a, 8b, 9a, 9b

    Buss fra Tjodalyng ungd.skole kl 9:40. Retur kl 11:10.

  • 12:00
    Ra ungdomsskole99 deltakere: 8a, 8b, 8c, 8d
    Tjodalyng ungdomsskole40 deltakere: 10a, 10b

    Buss fra Ra skole kl 11:45. Retur kl 13:05

    Buss fra Tjodalyng ungd.skole kl 11:40. Retur kl 13:05.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:20
    Hvarnes skole19 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kvelde skole57 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Hvarnes til Kvelde. Buss fra Hvarnes kl. 11:20. Retur kl 12:25.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 21. november. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Ra ungdomsskole115 deltakere: 9a, 9b, 9c, 9d

    Buss fra Ra skole kl 11:45. Retur kl 13:05

Torsdag 22. november. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 22. november. 2018
  • Mellomhagen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ra ungdomsskole104 deltakere: 10a, 10b, 10c, 10d

    Buss fra Ra skole kl 9:45. Retur kl 11:05

  • 12:00
    Kvelde skole94 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Lardal ungdomsskole27 deltakere: 9. trinn

    Buss fra Kvelde skole kl 11:30. Retur kl 13:05.

    Buss fra Lardal ungd.skole kl 11:00. Retur kl 13:05.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 23. november. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Fredag 23. november. 2018
  • Hedrum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 26. november. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hedrum ungdomsskole110 deltakere: 10b, 8a, 8d, 9c

    Buss fra Hedrum ungd.skole kl 9:45. Retur kl 11:05.

  • 12:00
    Hedrum ungdomsskole110 deltakere: 10c, 8b, 9a, 9d

    Buss fra Hedrum ungd.skole kl 11:45. Retur kl 13:05.

Tirsdag 27. november. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 27. november. 2018
  • Hedrum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hedrum ungdomsskole104 deltakere: 10a, 10d, 8c, 9b

    Buss fra Hedrum ungd.skole kl 9:45. Retur kl 11:05.

  • 12:00
    Mellomhagen ungdomsskole117 deltakere: 10a, 10c, 8a, 8c, 9b

    Buss fra Mellomhagen ungd.skole kl 11:45. Retur kl 13:05

Onsdag 28. november. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 29. november. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 29. november. 2018
  • Ra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 30. november. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 4. desember. 2018
  • Tjodalyng ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 5. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 6. desember. 2018
  • Verdensmesteren
Tidspunkt og deltakere
Våren 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Jordet skole42 deltakere: 6a, 6b
    Buss fra Jordet kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Mesterfjellet barneskole44 deltakere: 6a, 6b
    Buss fra Byskogen kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Tjodalyng barneskole45 deltakere: 6. trinn
    Elevene sykler til Kaupang. Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Frøy skole10 deltakere: Mellomtrinnet

    Frøy ordner transport selv. Dagen tilbringes på Kaupang. Frøy er egen gruppe.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Sky skole39 deltakere: 6a, 6b
    Buss fra Sky kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Hedrum barneskole24 deltakere: 6. trinn
    Buss fra Bommestad kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Lardal barneskole23 deltakere: 6. trinn

    Buss fra Lardal kl. 08.30, retur kl. 13.00.

    Dagen tilbringes på Kaupang.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Valby skole20 deltakere: 6. trinn

    Valby skoler går til Kaupang. Dagen tilbringes på Kaupang.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Langestrand skole23 deltakere: 6. trinn

    Buss fra Langestrand kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Bussen henter Verdensmesteren.

    Dagen tilbringes på Kaupang.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Verdensmesteren10 deltakere: VM 5 6/9. trinn

    Buss kommer fra Langestrand kl. 09.10. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.

    Verdensmesteren er egen

     gruppe på Kaupang.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Fagerli skole91 deltakere: 6a, 6b, 6c, 6d

    Buss fra Nanset kl. 09.00

     Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Kvelde skole17 deltakere: 6. trinn

    Buss fra Hvarnes via Kvelde kl. 08.45. Kvelde skole kl. 09.00. Retur kl 13.00. Dagen tilbringes på Kaupang.



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Østre Halsen skole61 deltakere: 6a, 6b, 6c
    Buss fra Østre Halsen kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Berg skole30 deltakere: 6. trinn
    Buss fra Berg kl. 09.00. Retur kl. 13.00 Dagen tilbringes på Kaupang.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Stavern skole18 deltakere: 6a
    Stavern skole14 deltakere: 6b
    Buss fra Stavern kl. 09.00. Bussen henter elevene ved kirken. Retur kl. 13.00. Dagen tilbringes på Kaupang.
Mandag 7. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Østre Halsen skole17 deltakere: 3b

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 8.45, retur kl. 10.10

  • 10:15 - 11:15
    Østre Halsen skole17 deltakere: 3c

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 10.00, retur kl. 11.25

Tirsdag 8. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Frøy skole19 deltakere: Småtrinnet

    Buss fra Frøy skole kl. 8.45, retur kl. 10.10.

  • 10:15 - 11:15
    Østre Halsen skole17 deltakere: 3a

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 10.00, retur kl. 11.25

Onsdag 9. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Hedrum barneskole18 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 8.40, retur fra Sliperiet kl. 10.35

  • 11:00 - 12:30
    Langestrand skole10 deltakere: 1. trinn

    Langestrand går til Sliperiet

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Fagerli skole25 deltakere: 3a

    Klassene går til/fra Biblioteket.

  • 10:15 - 11:15
    Fagerli skole24 deltakere: 3b

    Klassene går til/fra Biblioteket.

Torsdag 10. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Fagerli skole24 deltakere: 3c

    Klassene går til/fra Biblioteket.

  • 10:15 - 11:15
    Fagerli skole25 deltakere: 3d

    Klassene går til/fra Biblioteket.

Mandag 14. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Jordet skole16 deltakere: 2a

    Buss fra Jordet kl. 08.45, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Jordet skole17 deltakere: 2b

    Buss fra Jordet kl. 10.05, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Langestrand skole20 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Langestrand skole kl. 08.45, retur kl. 10.10

  • 10:15 - 11:15
    Verdensmesteren21 deltakere: VM 2 2/3. trinn, VM 3 4/6. trinn

    Klassene går til/fra biblioteket.

Tirsdag 15. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Sky skole24 deltakere: 2a

    Buss fra Sky kl. 08.45, retur kl. 10.15.

  • 10:30 - 11:30
    Sky skole24 deltakere: 2b

    Buss fra Sky kl. 10.05, retur kl. 11.45.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Tjodalyng barneskole23 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Tjodalyng skole kl. 08.40, retur kl. 10.10

  • 10:15 - 11:15
    Tjodalyng barneskole23 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Tjodalyng skole kl. 09.50, retur kl. 11.25

Onsdag 16. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Tjodalyng barneskole27 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Tjodalyng kl. 08.35, retur kl. 10.15.

    2.trinn delt i to grupper.

  • 10:15 - 11:15
    Tjodalyng barneskole27 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Tjodalyng kl. 09.45, retur kl. 11.30.

    2.trinn delt i to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Fagerli skole18 deltakere: 1a

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.40, retur fra Sliperiet kl. 10.35

  • 11:00 - 12:30
    Fagerli skole22 deltakere: 1b

    Buss fra Fagerli skole kl. 10.45, retur fra Sliperiet kl. 12.35

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Stavern skole30 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Stavern skole kl. 08.40, retur kl. 10.10

  • 10:15 - 11:15
    Valby skole25 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Valby skole kl. 09.55, retur kl. 11.25

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Valby skole22 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Valby kl. 8.40, retur kl. 10.15

  • 12:00 - 13:00
    Frøy skole19 deltakere: Småtrinnet

    Buss fra Frøy kl. 11.40, retur kl. 13.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Berg skole16 deltakere: 3a

    Buss fra Berg skole kl. 09.00, retur kl. 10.45

  • 10:45 - 11:45
    Berg skole16 deltakere: 3b

    Buss fra Berg skole kl. 10.10, retur kl. 11.55

Fredag 18. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Jordet skole33 deltakere: 2a, 2b

    Buss fra Jordet skole kl. 08.30, retur kl. 11.40.

  • 08:45
    Tjodalyng barneskole54 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Tjodalyng barneskole kl. 08.30, retur kl. 11.30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 21. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Hedrum barneskole21 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole, Bommestad kl. 08.40, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Kvelde skole30 deltakere: 2a, 2b

    Buss fra Kvelde kl. 10.00, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Østre Halsen skole15 deltakere: 2a

    Buss fra Østre Halsen kl. 08.45, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Østre Halsen skole18 deltakere: 2b

    Buss fra Østre Halsen kl. 10.00, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Kvelde skole15 deltakere: 3b

    Buss fra Kvelde skole kl 9:00. Retur kl 10:40.

  • 10:45 - 11:45
    Kvelde skole16 deltakere: 3a

    Buss fra Kvelde skole kl. 10.15, retur kl. 12.00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Østre Halsen skole19 deltakere: 2c

    Buss fra Østre Halsen kl. 08.45, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Berg skole16 deltakere: 2a

    Buss fra Berg skole kl. 10:00, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Fagerli skole21 deltakere: 1c

    Buss fra Fagerli skole kl. 8.40, retur fra Sliperiet kl. 10.35

  • 11:00 - 12:30
    Fagerli skole22 deltakere: 1d

    Buss fra Fagerli skole kl. 10.45, retur fra Sliperiet kl. 12.35

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Sky skole24 deltakere: 3a

    Buss fra Sky skole kl. 08.45, retur kl. 10.10

  • 10:15 - 11:15
    Sky skole24 deltakere: 3b

    Buss fra Sky skole kl. 09.55, retur kl. 11.25

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Langestrand skole7 deltakere: 2. trinn

    Langestrand går til Larvik museum

  • 10:30 - 11:30
    Berg skole16 deltakere: 2b

    Buss fra Berg skole kl. 10:00, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Jordet skole22 deltakere: 3a

    Buss fra Jordet skole kl. 08.45, retur kl. 10.10

  • 10:15 - 11:15
    Jordet skole20 deltakere: 3b

    Buss fra Jordet skole kl. 09.55, retur kl. 11.25

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Valby skole22 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Valby skole kl. 08.40, retur kl. 11.55. (Programmet i Sliperiet avsluttes kl 11.50)

  • 09:00
    Hedrum barneskole21 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole, Bommestad kl. 08.40, retur kl. 11.55. (Programmet i Sliperiet avsluttes kl. 11.50)

  • 09:00
    Østre Halsen skole52 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Østre Halsen kl. 08.40, retur kl. 12.10

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Stavern skole18 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Stavern kl 8.40, retur kl 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Stavern skole19 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Stavern kl. 10.00, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Hedrum barneskole29 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 08.45, retur kl. 10.10

Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Brunla ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Fagerli skole27 deltakere: 2a

    Buss fra Fagerli kl. 08.45, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Fagerli skole26 deltakere: 2b

    Buss fra Fagerli kl. 10.15, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Berg skole16 deltakere: 1a

    Buss fra Berg skole kl. 9.00, retur fra Sliperiet kl. 11.20.

  • 11:30 - 13:00
    Berg skole15 deltakere: 1b

    Buss fra Berg skole kl. 11.00, retur fra Sliperiet kl. 13.10.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Fagerli skole28 deltakere: 2c

    Buss fra Fagerli kl. 08.45, retur kl. 10.15

  • 10:30 - 11:30
    Fagerli skole27 deltakere: 2d

    Buss fra Fagerli kl. 10.15, retur kl. 11.45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Brunla ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Fagerli skole108 deltakere: 2a, 2b, 2c, 2d

    Buss fra Fagerli skole kl. 08.40, retur kl. 12.10.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Hvarnes skole3 deltakere: 2. trinn
    Lardal barneskole30 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Lardal skole kl 8.20, via Hvarnes skole til museet. Retur fra museet kl 11.00 - Hvarnes-Lardal. Ta med mat - den kan spises på museet før bussen kjører hjem.

Tirsdag 5. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Verdensmesteren18 deltakere: VM 2 2/3. trinn

    Buss fra VM kl. 10.15, retur fra museet kl. 11.45

Onsdag 6. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Tjodalyng barneskole27 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Tjodalyng skole kl. 8.40, retur fra Sliperiet kl. 10.45

  • 11:00 - 12:30
    Tjodalyng barneskole27 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Tjodalyng skole kl. 10.30, retur fra Sliperiet kl. 12.40

Fredag 8. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Berg skole32 deltakere: 2a, 2b

    Buss fra Berg skole kl. 09.00, retur kl. 12.30.

  • 09:30
    Kvelde skole30 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Kvelde skole kl. 9.00, retur kl. 12.10

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Verdensmesteren11 deltakere: VM 2 2/3. trinn

    VM går til Sliperiet. Programmet avsluttes kl 12.

Onsdag 13. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Jordet skole16 deltakere: 1a

    Buss fra Jordet skole kl. 8.45, retur fra Sliperiet kl. 10.40.

  • 11:00 - 12:30
    Sky skole24 deltakere: 1a

    Buss fra Sky skole kl. 10.45, retur fra Sliperiet kl. 12.40.

Fredag 15. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Langestrand skole7 deltakere: 2. trinn

    Langestrand går til Sliperiet. Programmet avsluttes kl. 12.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Mesterfjellet barneskole43 deltakere: 2a, 2b

    Mesterfjellet går til Sliperiet. Programmet avsluttes kl. 12.00.

  • 09:00
    Stavern skole37 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Stavern skole kl. 08.35, retur kl. 12.10 

Mandag 25. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Jordet skole17 deltakere: 1b

    Buss fra Jordet skole kl. 8.45, retur fra Sliperiet kl. 10.40

  • 11:00 - 12:30
    Sky skole24 deltakere: 1b

    Buss fra Sky skole kl. 10.45, retur fra Sliperiet kl. 12.40.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Sky skole48 deltakere: 2a, 2b

    Buss fra Sky kl. 08.40, retur kl. 12.05.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20
    Lardal barneskole30 deltakere: 2. trinn

    Buss fra Lardal skole kl. 8.20, retur fra Sliperiet kl. 12.20. OBS!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Sky skole154 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Berg skole112 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 5. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Valby skole22 deltakere: 1. trinn

    Buss kl. 8:40 fra Valby med retur kl. 10.40

  • 11:30 - 13:00
    Frøy skole19 deltakere: Småtrinnet

    Buss fra Frøy skole kl. 11.10, retur kl. 13.15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Hvarnes skole19 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kvelde skole56 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Hvarnes til Kvelde


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Frøy skole10 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, Mellomtrinnet
    Hedrum barneskole73 deltakere: 5a, 5b, 6. trinn, 7. trinn

    Frøy til Hedrum


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Mesterfjellet barneskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Jordet skole129 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 11. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Valby skole57 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Kvelde skole28 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Kvelde skole kl. 9.00, retur fra Sliperiet kl. 11.15.

  • 12:00 - 13:30
    Verdensmesteren12 deltakere: VM 1 1. trinn

    VM går til Sliperiet

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Stavern skole18 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Stavern kl. 8.40, retur fra Sliperiet kl. 10.40

  • 10:50 - 12:20
    Stavern skole18 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Stavern skole kl. 10.20, retur fra Sliperiet kl. 12.30.

Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:15
    Østre Halsen skole19 deltakere: 1c

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 8.30, retur fra Sliperiet kl. 10.20

  • 10:45 - 12:15
    Østre Halsen skole15 deltakere: 1a

    Buss fra Østre Halsen kl. 10.30, retur fra Sliperiet kl. 12.25.

Mandag 1. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Lardal barneskole27 deltakere: 1. trinn

    Buss fra Lardal barneskole kl. 8.30, retur fra Sliperiet kl. 12.45.

    Vi har musikkaktivitet + medbrakt lunsj etter billedkunst-opplegget.  

Onsdag 3. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 23. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 13:30
    Lardal ungdomsskole26 deltakere: 8. trinn

    Buss fra Lardal skole kl. 08.30, setter av elevene på jernbanestasjonen. Retur kl. 13.00 fra Sliperiet.

  • 09:30 - 13:30
    Kvelde skole37 deltakere: 8a, 8b

    Buss fra Kvelde skole kl. 09.00, setter av elevene på Sliperiet. Retur kl. 13.30 fra jernbanestasjonen (!). 

Onsdag 24. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Tjodalyng ungdomsskole50 deltakere: 8a, 8b

    Buss fra Tjodalyng u.skole kl. 08.30, setter elevene av på jernbanestasjonen. Retur kl. 13.00 på Sliperiet.

  • 09:00 - 13:00
    Mesterfjellet ungdomsskole53 deltakere: 8a, 8b

    Elevene fra Mesterfjellet møter opp på Sliperiet kl. 9.20

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Kvelde skole31 deltakere: 3a, 3b
    Langestrand skole20 deltakere: 3. trinn

    Kvelde skole spaserer over til bygdetunet. 

    Buss fra Langestrand skole kl 8:45. Retur kl 12.00

Torsdag 25. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Hedrum ungdomsskole111 deltakere: 8a, 8b, 8c, 8d
    Elevene på Hedrum ungdomsskole sykler. Halve gruppa møter på Sliperiet og halve gruppa møter i Steingt. 7
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Stavern skole30 deltakere: 3. trinn
    Verdensmesteren11 deltakere: VM 2 2/3. trinn

    Buss fra Stavern skole kl 8:30, via Verdensmesteren skole kl 8.45. Retur kl 12.00

Fredag 26. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Mellomhagen ungdomsskole59 deltakere: 8a, 8b, 8c

    Elevene på Mellomhagen sykler. Halve gruppa møter på Sliperiet og halve gruppa møter i Steingt. 7

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Sky skole48 deltakere: 3a, 3b

    Buss fra Sky skole kl. 08.40, retur kl. 12.00

Mandag 29. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Ra ungdomsskole106 deltakere: 8a, 8b, 8c, 8d

    Elevene på Ra sykler. Halve gruppa møter på Sliperiet og halve gruppa møter i Steingt. 7

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Jordet skole42 deltakere: 3a, 3b

    Buss fra Jordet skole kl. 08.35, retur kl. 12.00

Tirsdag 30. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:00
    Verdensmesteren19 deltakere: VM 5 6/9. trinn, VM 6 9/10. trinn

    VM går eller sykler. Oppmøte for VM i Steingt.7.

  • 09:00 - 13:00
    Brunla ungdomsskole58 deltakere: 8a, 8b, 8c

    2 busser.  Bussene kjører fra Brunla kl. 08.35, retur kl. 13.00

    En buss kjører og henter elevene på Jernbanen, og en buss kjører og henter elevene på Sliperiet. Elevene går selv fra Jernbanen opp til Steingt. 7.

    8a + 8b møter på Sliperiet, mens 8c møter i Heyerdahl-huset (Steingt 7) sammen med VM.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Hvarnes skole11 deltakere: 3. trinn, 4. trinn
    Lardal barneskole32 deltakere: 3a, 3b

    Buss fra Lardal barneskole kl. 8.35, via Hvarnes skole ca kl 8:50. Retur kl. 12.00.


Fredag 3. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Tjodalyng barneskole46 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Tjodalyng skole kl 8:40. retur kl 12.00

Mandag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Hedrum barneskole29 deltakere: 3a, 3b
    Valby skole25 deltakere: 3. trinn

    Buss fra Hedrum barneskole kl. 08.45, retur kl. 12.00

    Buss fra Valby skole kl 8:35. Retur kl 12.00

Tirsdag 7. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 12:15
    Berg skole32 deltakere: 3a, 3b
    Frøy skole19 deltakere: Småtrinnet

    Buss fra Berg skole kl. 09.00, retur kl. 12.25

    Buss fra Frøy skole kl. 09.00, retur kl. 12.30. 

Onsdag 8. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Østre Halsen skole51 deltakere: 3a, 3b, 3c

    Buss fra Østre Halsen skole kl. 08.40, retur kl. 12.00

Torsdag 9. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Fagerli skole49 deltakere: 3a, 3b

    Buss fra Fagerli skole kl. 08.45, retur kl. 12.00

Fredag 10. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:00
    Fagerli skole49 deltakere: 3c, 3d

    Buss fra Fagerli skole kl. 08.45, retur kl. 12.00

Mandag 27. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 27. mai. 2019
  • Bølgen Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Berg skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Mesterfjellet barneskole191 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Verdensmesteren33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, VM 1 1. trinn, VM 2 2/3. trinn, VM 3 4/6. trinn

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00
    Fagerli skole374 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Tirsdag 28. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 28. mai. 2019
  • Bølgen Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Jordet skole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sky skole200 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00
    Hvarnes skole17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Kvelde skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Tjodalyng barneskole219 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Onsdag 29. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 29. mai. 2019
  • Bølgen Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Frøy skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, Småtrinnet
    Stavern skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Østre Halsen skole215 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00
    Hedrum barneskole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Langestrand skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Lardal barneskole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Valby skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter